Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar
Selam arkadaşlar; öncelikle böyle bir başlıgın acılması bence güzel olmuş.
Buradan sorularınızı, isteklerinizi ve gönlünüzden gecen herseyi söyleyebilrisiniz.
Yardıma açığım

Oyun için nick : Arin, Arinnie , Arinah , Areen (Horde)

[Image: 2hn0qrr.png]
[Image: 17em15.png]
[Image: 1zyu63p.png]
Reply
ve a.s
Evet. Bence de güzel olmuş en azından oyunda ki Türk'ler Ally/Horde buradan isteklerini ve şikayetlerini dile getirebilirler.
Mümkün oldugunca yardımcı olmaya çalışırız.

Oyunda ki nicklerim: Rauf, Dedekorkut, Daeneryss (Alliance tarafında)

Reply
a.s. Herkes nerede yahu? Serverı mı bıraktınız, eskiden baya kalabalıktık şuan pek adam yok.

[Image: 52766936608073721621030.jpg]
Reply
EvetBig Grin

[Image: bonepile.jpg]

Never look back!!
Reply
Kid romans. Türk sayfasında ne işiniz var m.k salakları..

[Image: 52766936608073721621030.jpg]
Reply
romen mesajlarını sildirdim

Reply
Jebem ti mater!

Reply
Herkese Selamlar. Hala Wotlk dan zevk alan varsa saygı duyarım ama artık temcit pilavına döndü. Millet Catayı bitirdi. Pandaria nın çıkmasına 2 ay kaldı. A.q serveri ne zaman Cataya geçecek :/

Reply
Suan test aşamasında tek tek haritaları dolaşarak bugları düzeltiyorlar, her an gelebilir. Wotlk bitmesi için LK yı ve diger tün Nortrend raid & Dungeonları bitirmen, Bossları kesmen, full wrathfull seth dizmen, bg lerde kendini kanıtlamış olman gerekir yoksa halen wotlk bitmemiştir. Ama cataclysm geldi gelecek, eli kulagında ((((=

Reply
Salam Alekum arkadas!!! The Topic was cleaned
User Mukades warned for offtopic and bad language.

Reply
çok sert. Google tercüme Smile kullanılıncaya kadar I) hiçbir şey anlamıyordum

Reply
slm
türkwow serveri kapandıkdan sonra server aramaya başladım burası iyi bi servera benziyor arkadaşlar buraya yerleşecem türkwowdaki valizi topladım Smile oyundaki nickim Embermoon olacak arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim...
Ben türkwowda çok eğlenmiştim hem oyun anlamında hem arkadaşlık sohbet anlamında inşallah buradada aynısı hatta daha iyisi olur.

Reply
hakan sukur hagi shaorma galatasaray , kebab tarkan?

Reply
(08-23-2012, 02:16 PM)cowy Wrote: hakan sukur hagi shaorma galatasaray , kebab tarkan?

ASLANIM BENIM!

Reply
(08-23-2012, 02:12 PM)Embermoon Wrote: slm
türkwow serveri kapandıkdan sonra server aramaya başladım burası iyi bi servera benziyor arkadaşlar buraya yerleşecem türkwowdaki valizi topladım Smile oyundaki nickim Embermoon olacak arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim...
Ben türkwowda çok eğlenmiştim hem oyun anlamında hem arkadaşlık sohbet anlamında inşallah buradada aynısı hatta daha iyisi olur.

Aleykum selam. Oyundan anlıyorsan ve PvP ciysen Ally ol derim, yok anlamıyorum PvE istiyorum diyorsan Horde'yi mutlaka tercih et. Oradaki türk arkadaşlar yardımcı olurlar sana.

Reply
Aynen Ally ol Hack acarsın, orda burda türklere sataşırsın, sırf türk diye başında kamp kurarsın kaldırmazsın horde level kasan türkleri. Puştluk parayla degil nasılsa

Reply
(08-23-2012, 02:48 PM)cristol Wrote: Aynen Ally ol Hack acarsın, orda burda türklere sataşırsın, sırf türk diye başında kamp kurarsın kaldırmazsın horde level kasan türkleri. Puştluk parayla degil nasılsa

yarası olan gocunur derler... başdan söyleyin böyle durumlar varsa serverda hiç bulaşmıyım başka server bakayım Sad yoksa bu serverıda türklermi mahfetti?
Not: birini taşladığın belli Smile)))

Reply
Daha bugün 60+ level kasan bir arkaadşın basında kamp kurdu bi türk arkadaşda o yüzden söyledim. En iyisi ally ac biz horde türkler olarak karışmayız oyle takıntılarımız yok.

Reply
aynen sen ally aç horde açarsan rahat rahat oynayamazsın.

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)